scorecardresearch

Galeri Eksen - Bulgular

32 izlenme
Kategori STÖ
Eklenme Tarihi 4 yıl önce
DilTürkçe
Açıklama
İstanbul sanat hayatına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan Galeri Eksen, 'Bulgular' adlı karma sergiyle 2 Haziran Perşembe günü düzenlenen bir kokteyl ile kapılarını ilk kez sanatseverlere açtı. Açılışta iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de hazır bulundu. Koleksiyoner İbrahim Okumuş ve deneyimli galeri yöneticisi Aşkın Önder yönetimindeki Galeri Eksen, ilk sergisinde Nuri İyem, Atilla Galatalı, Avni Arbaş, Abdurrahman Öztoprak, Komet gibi ünlü sanatçıların çarpıcı eserlerini bir araya getiriyor. Nadir olarak sergilenen eserlere ev sahipliği yapacak olan galeri, şimdiden koleksiyonerlerin favori adreslerinden biri olmaya aday. 'Bulgular' karma sergisi 16 Temmuz tarihine kadar 10.00-19.00 saatleri arasında görülebilecek.
New York'ta uzun yıllar yatırım uzmanlığı yapan koleksiyoner İbrahim Okumuş ve deneyimli galeri yöneticisi Aşkın Önder ortaklığında kurulan Galeri Eksen açılışını 'Bulgular' adlı karma sergiyle gerçekleştirdi.
İstanbul sanat hayatına yeni bir soluk getirmek amacıyla yola çıkan Galeri Eksen, 'Bulgular' adlı karma sergiyle 2 Haziran Perşembe günü düzenlenen bir kokteyl ile kapılarını ilk kez sanatseverlere açtı.
Açılışta iş ve sanat dünyasının tanınmış isimleri de hazır bulundu. Koleksiyoner İbrahim Okumuş ve deneyimli galeri yöneticisi Aşkın Önder yönetimindeki Galeri Eksen, ilk sergisinde Nuri İyem, Atilla Galatalı, Avni Arbaş, Abdurrahman Öztoprak, Komet gibi ünlü sanatçıların çarpıcı eserlerini bir araya getiriyor. Nadir olarak sergilenen eserlere ev sahipliği yapacak olan galeri, şimdiden koleksiyonerlerin favori adreslerinden biri olmaya aday.
'Bulgular' karma sergisi 16 Temmuz tarihine kadar 10.00-19.00 saatleri arasında görülebilecek.
Sergide eserleri yer alacak sanatçılar:
Abdurrahman Öztoprak- Oktay Anılanmert- Mehmet Mahir- Timur Kerim İncedayı- Şenol Tilki- Tanju Yağan- Tanju Demirci- Ayhan Taşkıran- Elif Tolun- Devabil Kara- Mustafa Ayaz - Mehmet Nazım - Handan Börüteçene - Efsun Ergüven- Avni Arbaş -- Komet- Eren Eyüboğlu- Nuri İyem- Nasip İyem - Resul Aytemur - Haşim Nur Gürel- Zahit Büyükişleyen
Tuba İnal- Pindaros Platonidis- Gökhan Anlağan- Atilla Galatalı- Mustafa Tunçalp- Zühtü Müridoğlu- Hakan Özdil- Dinçer Erimez
Etiketler